Головна/Новини/Підвіска від німецького бренду HORT

Підвіска від німецького бренду HORT

// 10.08.2023

Торгівельна марка HORT, заснована німецькою компанією M-Tech Autoteile GmbH, з'явилася на ринку автокомпонентів у 2009 році.
В даний час TM&nbsp ;HORT пропонує значний перелік запасних частин, особливу увагу приділивши підвісці автомобіля.
Асортимент Хорт складають водяні насоси, приводні ремені, високовольтні дроти, гальмівні колодки та інші елементи гальмівної системи, запчастини для зчеплення, амортизатори, стартери та генератори, термостати.
TM HORT при упаковці продукції використовує новітні автоматизовані системи управління контролем якості та відвантаження продукції відповідно до вимог ISO/TS 16949, що дозволяє відстежувати всі етапи планування, підготовки та функціонування виробництва, виготовлення оснастки, випуск готової продукції.
Історії бренду вже багато років, а якість запасних частин відповідає міжнародним стандартам управління виробництва та менеджменту, підтверджена сертифікатами ISO 9001, IATF, ISO 9002 SGS. , ECE-90R.
Товари власної торгової марки компанії посіли міцне місце в обсягах українського та світового ринку продажів комплектуючих для автомобілів.
Такий підхід дає можливість забезпечувати якість виробів ХОРТ і брати на себе гарантійні зобов'язання перед споживачем не менше ніж 12 місяців їх експлуатації.

Дивіться також

PEKAR представив на ринок нові електробензонасоси для автомобілів ВАЗ 2190-2191 Гранта, 2192, 2194
Номер за каталогом 21900-1139009 Електробензонасос занурювальний 21900-1139009
Компанія Hella представила нові хромовані звукові сигнали з полірованою до блиску поверхнею радуватиму око при кожному відкриванні капота.
Автомагазин M8AUTO пропонує автозапчастини із поліуретану ТМ «CS-20» Control Shift за вигідними цінами. Сертифіковані зносостійкі запчастини, великий вибір та низькі ціни.
AURORA Пропонує Електробензонасос ВАЗ (карб., 0,2 Bar) LA2101LP низького тиску
У зв'язку з випадками підробки гальмівних колодок DBB, що почастішали, з травня поточного року індивідуальна упаковка цієї продукції оснащена наклейкою із зображенням сонечка.
Пружини підвіски Lesjöfors (Швеція). Якість продукції Лесджофорc не перестає дивувати людей по всьому світу. Такий рівень компанія тримає вже понад 150 років.
Гумові та гумометалеві вироби бренду ОЕМ розроблені та виготовляються на основі 100% силікону.
Автокомпоненти ASR EXTREME неможливо сплутати з продукцією інших брендів – яскравий дизайн та висока якість виділяє їх серед інших виробників.
Pegas – сучасний бренд елементів зовнішнього та внутрішнього оздоблення кузова та салону на автомобілі ВАЗ, ЗАЗ, а також «народні» іномарки.