Головна/Новини/Поліуретан у ходову

Поліуретан у ходову

// 14.03.2019

При експлуатації автомобіля за нашими розбитими  дорогам найчастіше виходять з ладу і вимагають заміни гумові деталі підвіски.
Як актуальну заміну гуми пропонуємо використовувати зносостійкі вироби з поліуретану ТМ «CS-20» Control Shift .

ПЕРЕВАГИ ПОЛІУРЕТАНА CS-20:
поліпшення керованості
покращена зносостійкість і міцність
довговічність у 2-3 рази перевищує гумові деталі підвіски
збереження властивостей як у зимовий так і в літній період при температурі від -60С до +140С

CS-20 представлено чотири лінійки зносостійких автозапчастин з поліуретану: Comfort, Drive, Profi, Original. Кожна серія відповідає вимогам різних водіїв:

Comfort – назва серії говорить за себе. Автомобіль зберігає всі заводські налаштування підвіски. Ви отримуєте більший ресурс відремонтованих вузлів за рахунок властивостей поліуретану за ціною деталей із гумової суміші. Деталі підвіски та кузова мають жовтий колір та виготовляються з 3-х компонентного поліуретану.

Drive - для водіїв, які одержують задоволення від водіння, ідеально підійдуть червоні поліуретанові автокомпоненти, які максимально збільшують керованість автомобіля, а також мають високий показник зносостійкості. Деталі підвіски та кузова мають червоний колір та виготовляються з 2-х компонентного поліуретану зарубіжного виробництва.

Profi - дана серія автозапчастин є доповненням до серії «DRIVE» і так само має високий показник зносостійкості. Серія була створена переважно для деталей із термостійкого синього силікону, який використовується у виробництві патрубків системи охолодження, прокладок ДВЗ, пильовиків.

Дивіться також

PEKAR представив на ринок нові електробензонасоси для автомобілів ВАЗ 2190-2191 Гранта, 2192, 2194
Номер за каталогом 21900-1139009 Електробензонасос занурювальний 21900-1139009
Компанія Hella представила нові хромовані звукові сигнали з полірованою до блиску поверхнею радуватиму око при кожному відкриванні капота.
AURORA Пропонує Електробензонасос ВАЗ (карб., 0,2 Bar) LA2101LP низького тиску
У зв'язку з випадками підробки гальмівних колодок DBB, що почастішали, з травня поточного року індивідуальна упаковка цієї продукції оснащена наклейкою із зображенням сонечка.
Широкий асортимент деталей підвіски HORT для моделей автомобілів ВАЗ, ГАЗ, Daewoo, Chevrolet, Kia, Hyundai та ін.
Пружини підвіски Lesjöfors (Швеція). Якість продукції Лесджофорc не перестає дивувати людей по всьому світу. Такий рівень компанія тримає вже понад 150 років.
Гумові та гумометалеві вироби бренду ОЕМ розроблені та виготовляються на основі 100% силікону.
Автокомпоненти ASR EXTREME неможливо сплутати з продукцією інших брендів – яскравий дизайн та висока якість виділяє їх серед інших виробників.
Pegas – сучасний бренд елементів зовнішнього та внутрішнього оздоблення кузова та салону на автомобілі ВАЗ, ЗАЗ, а також «народні» іномарки.