Головна/Новини/Гумові та гумометалеві вироби бренду ОЕМ

Гумові та гумометалеві вироби бренду ОЕМ

// 29.10.2023

Основний напрямок  OEM -  запчастини на ВАЗ та «бюджетні» іномарки. 

Під брендом ОЕМ представлені:

Вся продукція бренду ОЕМ виготовляється на заводах-виробниках оригінальних конвеєрних запчастин, розташованих в Європі та Кореї. Заводи, які виробляють автокомпоненти під ТМ, мають міжнародні сертифікати якості ISO/TS, DF 100Q. Лідерство в Європі віддано польським виробникам автозапчастин, продукція яких користується стійким попитом. ТМ зібрала в собі польських виробників з найбільшими науково-технологічними та виробничими базами, які широко відомі європейським споживачам. Яскравим прикладом преміальної якості є той факт, що гумометалеві вироби на Daewoo – втулки, відбійники, пильовики, опори двигуна поставляються на завод FSO у Варшаві. Гумотехнічні вироби мають стабільний попит і у великих автоконцернів, таких як GM, Chevrolet, Opel.

Дивіться також

PEKAR представив на ринок нові електробензонасоси для автомобілів ВАЗ 2190-2191 Гранта, 2192, 2194
Номер за каталогом 21900-1139009 Електробензонасос занурювальний 21900-1139009
Компанія Hella представила нові хромовані звукові сигнали з полірованою до блиску поверхнею радуватиму око при кожному відкриванні капота.
Автомагазин M8AUTO пропонує автозапчастини із поліуретану ТМ «CS-20» Control Shift за вигідними цінами. Сертифіковані зносостійкі запчастини, великий вибір та низькі ціни.
AURORA Пропонує Електробензонасос ВАЗ (карб., 0,2 Bar) LA2101LP низького тиску
У зв'язку з випадками підробки гальмівних колодок DBB, що почастішали, з травня поточного року індивідуальна упаковка цієї продукції оснащена наклейкою із зображенням сонечка.
Широкий асортимент деталей підвіски HORT для моделей автомобілів ВАЗ, ГАЗ, Daewoo, Chevrolet, Kia, Hyundai та ін.
Пружини підвіски Lesjöfors (Швеція). Якість продукції Лесджофорc не перестає дивувати людей по всьому світу. Такий рівень компанія тримає вже понад 150 років.
Автокомпоненти ASR EXTREME неможливо сплутати з продукцією інших брендів – яскравий дизайн та висока якість виділяє їх серед інших виробників.
Pegas – сучасний бренд елементів зовнішнього та внутрішнього оздоблення кузова та салону на автомобілі ВАЗ, ЗАЗ, а також «народні» іномарки.