Головна/Новини/ВВЕДЕНО ЗАХИСТ ВІД ПІДРОБКИ ПРОДУКЦІЇ DBB Group

ВВЕДЕНО ЗАХИСТ ВІД ПІДРОБКИ ПРОДУКЦІЇ DBB Group

// 09.07.2019

З 2017 року DBB-group входить до складу ТОВ «ДАФМІ», і весь обсяг продукції ТМ DBB випускається на потужностях заводу «ДАФМІ».
У зв'язку з випадками, що почастішали, підробки гальмівних колодок DBB, з травня поточного року індивідуальна упаковка цієї продукції оснащена наклейкою із зображенням сонечка.
У продажу продукція з наклейкою з'явилася з середини червня, тому в роздрібній мережі деякий час будуть зустрічатися два варіанти упаковки: з наклейкою і без.

Дивіться також

PEKAR представив на ринок нові електробензонасоси для автомобілів ВАЗ 2190-2191 Гранта, 2192, 2194
Номер за каталогом 21900-1139009 Електробензонасос занурювальний 21900-1139009
Компанія Hella представила нові хромовані звукові сигнали з полірованою до блиску поверхнею радуватиму око при кожному відкриванні капота.
Автомагазин M8AUTO пропонує автозапчастини із поліуретану ТМ «CS-20» Control Shift за вигідними цінами. Сертифіковані зносостійкі запчастини, великий вибір та низькі ціни.
AURORA Пропонує Електробензонасос ВАЗ (карб., 0,2 Bar) LA2101LP низького тиску
Широкий асортимент деталей підвіски HORT для моделей автомобілів ВАЗ, ГАЗ, Daewoo, Chevrolet, Kia, Hyundai та ін.
Пружини підвіски Lesjöfors (Швеція). Якість продукції Лесджофорc не перестає дивувати людей по всьому світу. Такий рівень компанія тримає вже понад 150 років.
Гумові та гумометалеві вироби бренду ОЕМ розроблені та виготовляються на основі 100% силікону.
Автокомпоненти ASR EXTREME неможливо сплутати з продукцією інших брендів – яскравий дизайн та висока якість виділяє їх серед інших виробників.
Pegas – сучасний бренд елементів зовнішнього та внутрішнього оздоблення кузова та салону на автомобілі ВАЗ, ЗАЗ, а також «народні» іномарки.