Доставка

Товари, замовлені в інтернет-магазині «M8AUTO», доставляються до всіх населених пунктів України, в яких є філії транспортної компанії «Нова Пошта».

Після оформлення замовлення на сайті або по телефону менеджер погодить з клієнтом час, день та адресу доставки. Без підтвердження замовлення товар не буде надіслано.

Можлива оплата при отриманні товару. (Надсилання з післяплатою)

Після відправки замовлення покупець отримає номер декларації за яким зможе відстежити пересування товару до пункту призначення через сайт транспортної компанії «Нова Пошта».

Для отримання товару потрібен номер декларації (повідомляємо Вам відразу після відправлення). При отриманні товару у відділенні при собі необхідно мати документ, що засвідчує вашу особу.

Доставка здійснюється кур'єрською службою «Нова Пошта» по всіх містах України де є відділення цієї служби.

Доставку товару оплачує покупець за тарифами перевізника.

Увага ! Товар, що відправляється, страхується на повну вартість. У разі втрати або поломки страховою компанією, що страхує вантаж, виплачується вся сума вартості товару, звертатися до офісу транспортної компанії у Вашому місті.

Терміни доставки залежать від графіка роботи служби «Нова Пошта» та можуть відрізнятися для різних регіонів (залежно від віддаленості від Харкова). Середній час доставки по Україні – ndash; один день.

Можливий самовивіз товару за адресою розміщення інтернет-магазину «M8AUTO» Українa, Харківська обл.,
м. Дергачі,  вул. Сумський шлях, 150